Dermapen
Bugajny Clinic Radom

Dermapen, znany także jako mezoterapia mikroigłowa, to zaawansowany zabieg który służy stymulacji i regeneracji włókien kolagenu i elastyny. Procedura ta wykorzystuje mechaniczną stymulację dzięki specjalistycznej głowicy wyposażonej w kilkanaście mikroigieł, co przyczynia się do poprawy struktury i kondycji skóry. Dermapen w Bugajny Clinic Radom jest szczególnie polecany w przypadku różnych problemów skórnych, takich jak głębokie bruzdy i zmarszczki, blizny potrądzikowe, utrata jędrności skóry, rozstępy oraz przebarwienia i nierówny koloryt skóry. To skuteczna metoda rewitalizacji skóry, która pomaga przywrócić jej młodzieńczy wygląd i poprawić ogólną kondycję.

Dermapen Bugajny Clinic Radom

Pobudza i regeneruje

włókna kolagenu w skórze

Redukuje widoczność porów

rozstępów, blizn potrądzikowych i
oparzeń

Oryginalna technologia

DERMAPEN ™

Konsultacja komsmetologiczna

Dobranie indywidualnej procedury
zabiegowej

Jak działa DERMAPEN™

Dermapen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę i wywołuje pożądane mikrourazy. Pobudza to procesy regeneracji i przebudowy skóry co w widoczny sposób poprawia gęstość oraz napięcie skóry. Dermapen ma szerokie spektrum działania, stosujemy go zarówno na twarz jak i na ciało.

Nasza klinika pracuje na najnowocześniejszym i profesjonalnym sprzęcie medycznym Dermapen 4.0, który dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Dzięki zabiegowi widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia i przebudowy skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.

Wskazania

 • Głębokie bruzdy i zmarszczki
 • Blizny potrądzikowe
 • Utrata jędrności skóry
 • Rozstępy
 • Przebarwienia i nierówny koloryt skóry

Przeciwwskazania

 • Aktywne infekcje skórne, np. opryszczka
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Choroby autoimmunologiczne skóry
 • Nowotwory skóry
 • Terapia antykoagulantami
Dermapen Radom

Jak długo trwa zabieg i ile potrzebuję zabiegów do uzyskania najlepszego efektu?

Całkowity czas zabiegu z urządzeniem Dermapen trwa zwykle ok 45 minut, zalecane
jest wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach co około 4 tygodnie.

Jak długo trwa zabieg i ile potrzebuję zabiegów do uzyskania najlepszego efektu?

 • Spłycenie zmarszczek
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Działania profilaktyczne, anti-age
 • Intensywna regeneracja skóry
 • Pobudzenie procesów naprawczych skóry
 • Zagęszczenie i pogrubienie struktury skóry
 • Podniesienie poziomu nawilżenia

Dermapen z BioRePeel

BioRePeel jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany
jest w przypadku skóry starzejącej się, z foto uszkodzeniami, a także narażonej na działanie zanieczyszczeń środowiskowych.

Dermapen z PRX

Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnianie czy likwidowanie przebarwień.

Dermapen z czynnikami wzrostu AQ SkinSolutions/Egzosomami

Zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem czynników wzrostu lub egzosomów świetnie sprawdzi się w przypadku gdy chcemy spowolnić procesy starzenia, zrewitalizować skórę, zredukować blizny i przebarwienia. Czynniki wzrostu/egzosomy zawarte w preparatach po podaniu na skórę stymulują procesy naprawcze, produkcję kolagenu, usprawniają krążenie prowadząc do lepszego dotlenienia i odżywienia skóry, a także wzmacniają aktywność procesów przeciwutleniających.

dermapen ceny
dermapen opinie