Dermapen
Bugajny Clinic Radom
Dermapen, znany także jako mezoterapia mikroigłowa, to zaawansowany zabieg który służy stymulacji i regeneracji włókien kolagenu i elastyny. Procedura ta wykorzystuje mechaniczną stymulację dzięki specjalistycznej głowicy wyposażonej w kilkanaście mikroigieł, co przyczynia się do poprawy struktury i kondycji skóry. Dermapen w Bugajny Clinic Radom jest szczególnie polecany w przypadku różnych problemów skórnych, takich jak głębokie bruzdy i zmarszczki, blizny potrądzikowe, utrata jędrności skóry, rozstępy oraz przebarwienia i nierówny koloryt skóry. To skuteczna metoda rewitalizacji skóry, która pomaga przywrócić jej młodzieńczy wygląd i poprawić ogólną kondycję.
Pobudza i regeneruje
włókna kolagenu w skórze
Redukuje widoczność porów
Oryginalna technologia
DERMAPEN ™
Konsultacja komsmetologiczna
Jak działa DERMAPEN™
Dermapen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę i wywołuje pożądane mikrourazy. Pobudza to procesy regeneracji i przebudowy skóry co w widoczny sposób poprawia gęstość oraz napięcie skóry. Dermapen ma szerokie spektrum działania, stosujemy go zarówno na twarz jak i na ciało.
Nasza klinika pracuje na najnowocześniejszym i profesjonalnym sprzęcie medycznym Dermapen 4.0, który dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.
Dzięki zabiegowi widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia i przebudowy skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.
Wskazania
- Głębokie bruzdy i zmarszczki
- Blizny potrądzikowe
- Utrata jędrności skóry
- Rozstępy
- Przebarwienia i nierówny koloryt skóry
Przeciwwskazania
- Aktywne infekcje skórne, np. opryszczka
- Ciąża i okres karmienia piersią
- Choroby autoimmunologiczne skóry
- Nowotwory skóry
- Terapia antykoagulantami
Jak długo trwa zabieg i ile potrzebuję zabiegów do uzyskania najlepszego efektu?
Całkowity czas zabiegu z urządzeniem Dermapen trwa zwykle ok 45 minut, zalecane
jest wykonanie serii minimum 4 zabiegów w odstępach co około 4 tygodnie.
Jak długo trwa zabieg i ile potrzebuję zabiegów do uzyskania najlepszego efektu?
- Spłycenie zmarszczek
- Redukcja blizn i rozstępów
- Działania profilaktyczne, anti-age
- Intensywna regeneracja skóry
- Pobudzenie procesów naprawczych skóry
- Zagęszczenie i pogrubienie struktury skóry
- Podniesienie poziomu nawilżenia
Dermapen z BioRePeel
BioRePeel jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany
jest w przypadku skóry starzejącej się, z foto uszkodzeniami, a także narażonej na działanie zanieczyszczeń środowiskowych.
Dermapen z PRX
Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnianie czy likwidowanie przebarwień.
Dermapen z czynnikami wzrostu AQ SkinSolutions/Egzosomami
Zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem czynników wzrostu lub egzosomów świetnie sprawdzi się w przypadku gdy chcemy spowolnić procesy starzenia, zrewitalizować skórę, zredukować blizny i przebarwienia. Czynniki wzrostu/egzosomy zawarte w preparatach po podaniu na skórę stymulują procesy naprawcze, produkcję kolagenu, usprawniają krążenie prowadząc do lepszego dotlenienia i odżywienia skóry, a także wzmacniają aktywność procesów przeciwutleniających.