Indywidualne Terapie Zabiegowe

Specjalny plan zabiegowy

W Bugajny Clinic, możesz skorzystać z indywidualnej terapii zabiegowej, którą dostosujemy w 100% pod potrzeby oraz stan Twojej skóry.

Jeżeli pragniesz by ktoś profesjonalnie zajął się Twoją skórą i pozbył się problemów z jakimi zmaga się Twoja skóra – to świetnie trafiłeś/trafiłaś!

W Bugajny Clinic, możesz skorzystać z indywidualnej terapii zabiegowej, którą dostosujemy w 100% pod potrzeby oraz stan Twojej skóry.

Na początku nasz zabiegowiec, przeprowadzi z Tobą konsultację na której omówicie domową pielęgnację, wyeliminujecie jej błędy i poszukacie przyczyny aktualnego stanu skóry.

Następnym krokiem jest przygotowanie planu zabiegowego, dobranego pod potrzeby skóry. Możemy wykonać pojedynczy zabieg lub zaplanować całą serię mieszając różnego rodzaju zabiegi.

Nasze terapie podzieliliśmy na kilka kategorii:

 • Terapie lecznicze dla skór problemowych
 • Terapie pielęgnacyjne
 • Terapie przeciwstarzeniowe

W Bugajny Clinic do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego stworzyliśmy programy zabiegowe dostosowane do Waszych potrzeb!

 • Chcesz świadomie zadbać o swoją skórę i działać profilaktycznie oraz zapobiegawczo opóźniając procesy starzenia?
 • Mimo wielkiej półki kosmetyków do pielęgnacji skóry cały czas nie jesteś zadowolona ze stanu Twojej cery?
 • Próbujesz wszystkiego, by Twoja skóra mniej się “wyświecała”, a w efekcie jest jeszcze gorzej?
 • Borykasz się z uporczywymi zaskórnikami i marzysz o skórze bez niedoskonałości?
 • Przechodzisz trądzik i masz wiele aktywnych zmian na twarzy, które są bolesne i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić?
 • Pragniesz chodzić bez makijażu, ale wstydzisz się swojej skóry i jesteś mniej pewna/pewny siebie?
 • Po wielu próbach walki z trądzikiem różnymi antybiotykami i lekami Twoja skóra stała się nadwrażliwa?
 • Sucha skóra, popękane naczynka i ciągły rumień to idealny opis Twojej skóry?

Terapie lecznicze

Indywidualnie skomponowany zabieg leczniczy to idealne rozwiązanie dla wszystkich skór problemowych. Jeżeli zmagasz się z trądzikiem (pospolitym/różowatym/hormonalnym) , nadwrażliwą i reaktywną skórą, egzemami, łojotokowym zapaleniem skóry – ta terapia jest stworzona dla Ciebie!

Podczas zabiegów skupiamy się na zniwelowaniu niedoskonałości, wyciszeniu stanów zapalnych, odbudowie bariery hydrolipidowej skóry i poprawie kondycji skóry.

Terapie pielęgnacyjne

W Bugajny Clinic, możesz skorzystać z indywidualnej terapii zabiegowej, którą dostosujemy w 100% pod potrzeby oraz stan Twojej skóry.

Terapie przeciwstarzeniowe

Zabiegi anti-age są przeznaczone dla skór z widocznymi oznakami starzenia. Podczas terapii skupiamy się na stymulacji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegów wykorzystujemy terapie łączone aby zmaksymalizować efekty. Szczególnie polecamy połączenie ze stymulatorami tkankowymi lub mikronakłuwaniem.